Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | AMF |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал стільниці | Пластик |
| Матеріал каркасу (опор) | Метал |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Максимально допустиме навантаження | 100 кг |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Колір | Білий |
| Форма столу | Прямокутний |
| Розміри столу в розкладеному вигляді | |
| Довжина | 1220 мм |
| Ширина | 600 мм |
| Висота | 740 мм |
| Вага | 8 кг |
Дуже класний і зручний стіл пластиковий, розкладний, складаний. з ручкою. Стіл складаний Rayvon-F пластик білий легкий у перенесенні, має складані ніжки та складану стільницю.
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 599 ₴







